Szkoły

Wycieczki szkolne

Nasze biuro podróży specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych. W naszej ofercie znajdą Państwo wycieczki szkolne za granicę oraz po Polsce. Zapewniamy doskonałe bezpieczeństwo podczas podróży. Oferujemy sprawdzony i idealnie przystosowany sprzęt w postaci nowoczesnych autokarów. Proponujemy wszelkie udogodnienia i rozrywkę dla dzieci i młodzieży.

W naszym biurze pracuje profesjonalna kadra, która doskonale zadba o podróżników. Organizujemy również wyjazdy firmowe i wycieczki grupowe. O wszystko zatroszczy się nasz zgrany team pilocko-przewodnicki. Doskonale oprowadzi Państwa po danym miejscu i przedstawi wszelkie istotne informacje o wybranej lokalizacji. Zapewniamy także opowieści o kulturze, jedzeniu i ciekawostki. Wybór naszego biura podróży zapewni niezwykłą rozrywkę, ale również naukę. Uczymy się poprzez zabawę! Zapraszamy do naszego biura w Połańcu.

Wycieczki szkolne za granicę

Organizujemy wycieczki szkolne z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem województwa świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego, łódzkiego oraz Kujaw i Pomorza. Nasza kadra doskonale zadba o bezpieczną i komfortową podróż. Posiadamy sprawdzone autokary, które zawierają wszelkie udogodnienia. W autobusach znajdują się telewizory, dlatego zachęcamy do seansu filmowego. Współpracujemy z wieloma najlepszymi hotelami, które znajdują się w bezpiecznych lokalizacjach. Wszystkie grupy kwaterujemy w sprawdzonych obiektach z łazienkami. Oferujemy atrakcyjny program zwiedzania, który z pewnością spodoba się każdemu zwiedzającemu. W swojej ofercie posiadamy też opcje, które można wykorzystać do programu "Poznaj Polskę" dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Zapraszamy do kontaktu Dyrektorów Szkół, Nauczycieli oraz Rodziców.

Specjalizujemy się w organizacji wycieczek szkolnych, z których dzieci i młodzież wracają z uśmiechem na twarzy!

Szczególną uwagę przykładamy bezpieczeństwu na wyjazdach.

Najważniejsze dla nas to:

  • komfortowy i sprawdzony autokar
  • hotel w bezpiecznej lokalizacji - wszystkie nasze grupy kwaterujemy w sprawdzonych obiektach z łazienkami
  • zgrany team pilocko - przewodnicki
  • bogaty i atrakcyjny dla dzieci i młodzieży program zwiedzania

Nie jesteśmy zwolennikami chodzenia "od muzeum do muzeum". Nie jesteśmy zwolennikami "czasu wolnego". Jesteśmy zwolennikami turystyki angażującej i integrującej uczestników! 

Organizujemy wyjazdy z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem następujących regionów:

  • Województwa: świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, łódzkie - Paweł Nowakowski: +48 536 196 499 / biuro@tuitam.org
  • Kujawy i Pomorze - Paweł Kamiński: +48 726 617 566 / pawel.kaminski@tuitam.org

W swojej ofercie posiadamy programy, które można wykorzystać do programu "Poznaj Polskę" dofinansowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług!