O nas

Właściciel

Paweł Nowakowski

Mimo młodego wieku zdobywał doświadczenie współpracując z biurami podróży w całej Polsce. Skrupulatny i dokładny. Każdy wyjazd dopina na ostatni guzik. Uwielbia zabierać Państwa w najpiękniejsze zakątki Polski i Europy. 

Wiecznie głodny, zawsze ma czas, uwielbia księżniczkę Setrę i Nerusia – swojego psa. Niewiele potrzeba mu do szczęścia – autokar zadowolonych Turystów w zupełności wystarcza.


O biurze

Otworzyliśmy biuro podróży, w którym każdy Turysta traktowany jest wyjątkowo. Jesteśmy zespołem osób, którym praca stwarza przyjemność. 

Siedziba naszego biura mieści się w Mielcu. Zabieramy Państwa na wycieczki w Polsce oraz do innych europejskich krajów.

Olbrzymią radość sprawia nam organizacja wyjazdów firmowych, integracyjnych i szkoleniowych. Zajmujemy się też organizacją wyjazdów dla szkół. Nasze programy zawsze dostosowujemy do wieku oraz oczekiwań konkretnej grupy.
Dla dzieci i młodzieży organizujemy kolonie i obozy młodzieżowe.
Na zamówienie jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd z każdego miejsca w Polsce.

Zależy nam na świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Podróżując z naszymi Pilotami i Przewodnikami możecie Państwo w pełni wykorzystać czas na odpoczynek i zwiedzanie. Nasz zespół zaopiekuję się Państwem od momentu dokonania rezerwacji, aż do zakończenia podróży.


Nasz Zespół

Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest najbardziej wartościową zdolnością. – John D. Rockefeller


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Do zobaczenia na wyjeździe!