Grupy zorganizowane

Wyjazdy grupowe

Organizujemy wyjazdy grupowe na terenie Polski i Europy. Oferujemy wycieczki i wyjazdy firmowe, wyjazdy integracyjne dla firm oraz przeróżne wycieczki dla grup. Nasza oferta obejmuje zarówno wycieczki po Polsce, jak i zagraniczne wyjazdy firmowe. W naszym biurze podróży pracuje wykwalifikowana kadra, która doskonale zadba o każdego klienta. Zorganizujemy cały wyjazd, doradzimy w wyborze idealnego kierunku oraz przygotujemy odpowiedni program wycieczki. Zapewniamy wszelkie atrakcje oraz rozrywki, zarówno w autokarze, jak i na miejscu. Zapraszamy do kontaktu przedstawicieli Firm oraz Stowarzyszeń. Nasze biuro posiada także atrakcyjną ofertę wycieczek wakacyjnych. Zorganizujemy cały wyjazd i zadbamy o bezpieczeństwo podróżujących. Zachęcamy do kontaktu!

Wyjazdy firmowe

Oferujemy wyjazdy grupowe dla firm oraz stowarzyszeń. Zorganizujemy idealny wyjazd zarówno w Polsce, jak i za granicą. Współpracujemy z wieloma najlepszymi hotelami, które doskonale przyjmą każdą grupę. Oferujemy tylko sprawdzone obiekty, które znajdują się w bezpiecznych lokalizacjach. Mają one w swojej ofercie różne opcje wyżywienia, także opcje wegańskie i wegetariańskie. Zadbamy również o wszelkie atrakcje i dogodności na miejscu. Oferujemy komfortowy autokar, który dowiezie Państwa w wybrane miejsce. Zajmujemy się organizacją integracji firmowych oraz wycieczek, które z pewnością poprawią i polepszą relacje w zespole. Posiadamy zróżnicowane programy, które dostosujemy do Państwa potrzeb. Wyjazdy integracyjne są z pewnością jednym z najskuteczniejszych elementów systemu mobilizacji pracowników. Atrakcyjne wycieczki przekładają się na motywację do pracy.

Zapraszamy do kontaktu przedstawicieli Firm oraz Stowarzyszeń. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa pracowników wyjazd dostosowany do Państwa oczekiwań.

Zajmujemy się organizacją integracji firmowych oraz wycieczek, które mają duży wpływ na relację w zespole.

W swojej ofercie posiadamy zróżnicowane programy, które zawsze dostosowujemy do Państwa potrzeb. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Organizujemy wyjazdy z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem następujących regionów:

  • Województwa: świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie, łódzkie - Paweł Nowakowski: +48 536 196 499 / biuro@tuitam.org
  • Kujawy i Pomorze - Paweł Kamiński: +48 726 617 566 / pawel.kaminski@tuitam.org

Jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd w każde miejsce w Polsce i Europie.

Zapraszamy do kontaktu!